Renault Clio
0.9 TCe Limited Airco|Navi|Keyless|HANDELSPRIJS
Direct kopen, basisprijs: € 4.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.500,-
LEASEPRIJS: € 74,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Limited Airco|Navi|Keyless|HANDELSPRIJS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 208.962 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 74,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 564 kg |
| Gewicht: | 1.057 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 1.448 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.621 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 575 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- Spoiler
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- DAB
- Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR